YourAnime.pun.pl - recenzje, dyskusje i wszystko czego dusza zapragnie.

Opis forum

Ogłoszenie

Potrzeba moderów zgłaszać się !!!

#1 2011-02-06 14:09:23

Kurijuki

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 15
Punktów :   

Nr. 1 - 7.02.2011

Witam! Przepraszam za brak profezjonalizmu, ale to pierwsza moja tego typu wypowiedź Zacznijmy po kolei:


Koniec Anime Gate, ale…:

Jak powszechnie już wiadomo, Anime Gate przestał istnieć, potwierdził to nawet sam Adam „Akashi” Bochiński:

1. Tak z 31.01.2011 przestałem być pracownikiem firmy Vision Film
2. Niestety na chwilę obecną Vision wycofuje się z Anime, przynajmniej z obecnego sposobu dystrybucji... powiedzieć mogę iż firma podjęła starania związane z upowszechnieniem anime na platformie VOD - szczegóły nie są znane. Jeżeli nowe tytuły się pojawią (tu powstrzymam sie od komentarza) pojawią się one na tą platformę tylko.
3. Do tego też czasu AG nie będzie funkcjonować w fandomie
4. W kwestii filmów AV tutaj dam wam info później.
5. Jeśli pojawią się nowe tytuły (istnieje szansa), że zajmie się nimi ekipa ludków pod moimi skrzydłami ale na innych zasadach niż dotychczas (ale tu czas pokaże)
6. W chwili obecnej zarząd firmy nie określił jeszcze przyszłości działu i tej www oraz kilku konkretnych kwestii związanych z AV (nadal przedłużają się w tym temacie rozmowy od kilku tygodni)
7. Jako iż fizycznie nie usłyszałem decyzji zarządu w kilku kwestiach, mojej obecności tutaj i zasad dalszej współpracy na razie wstrzymałem się z pisaniem informacji oficjalnych.

IDG niebawem skończą się tytuły z pakietu 50 który dawno zakupili (a jak wiadomo nie zamierzają brać nowych) a odnośnie reszty też znacie nastawienie tych firm w kwestii Anime. No ale może to i lepiej... cóż czas pokaże.

No cóż… Całe szczęście że zostaje VOD.

A teraz tajemnicze „czas pokaże”. Czyżby Akashi sam się wziął za wydawanie anime? Jeżeli tak to trzeba trzymać kciuki, aby mu się udało.


Orochi w Warszawie:
Nie będę się rozpisywał, fanki zapraszam tutaj : http://anime.com.pl/OROCHI_w_Warszawie, … ,5611.html



Anime w TVP kultura :
TVP kultura wyemituje trochę anime. Zapewne chcieli być fajni, ale jak zwykle emitują to samo . Oto co i kiedy można obejrzeć:
7 lutego 20:00 Nausicaa z Doliny Wiatru
9 lutego 20:00 Laputa podniebny zamek
10 lutego 20:00 Mój sąsiad Totoro
14 lutego 20:00 Podniebna poczta Kiki
16 lutego 20:00 Szkarłatny pilot
17 lutego 20:00 Szopy w natarciu
21 lutego 20:00 Rodzinka Yamadów
23 lutego 20:00 Narzeczona dla kota
24 lutego 20:00 Ruchomy zamek Hauru
28 lutego 20:00 Opowieści z Ziemiomorza
2 marca 20:00 Ponyo
Chętnych zapraszam do oglądania.


Konkurs na Anime.com.pl :
Jesteś fanem mangi i anime? Zapewne tak. Zatem wbij tutaj:
http://anime.com.pl/Konkurs_dla_fandomo … ,5616.html


Demoty a'la anime :
http://fandemonium.pl/ jest stroną podobną do demotywatorów, lecz obejmuje tematykę M&A. Zapraszam do tworzenia, i nie muszę chyba pisać że obecność obowiązkowa .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogikawskiz.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl www.gryjava.pun.pl www.wytypuj.pun.pl www.talimasters.pun.pl